*** Penzion Frýdl ubytování Praha 8-Březiněves

Penzion Praha 8-Březiněves Frýdl Rádi Vás uvítáme v našem rodinném penzionu Frýdl, dnes již spíše rodinném hotelu, který patří mezi známé a zavedené v Praze. Nabízíme romantické ubytování a stravování v naší restauraci Zelený dvůr.

Penzion Frýdl poloha:
Penzion Frýdl se nachází na severním okraji Prahy v městské části Praha 8 - Březiněves, mezi rodinnými domy v zahrádkách asi 500 m od sjezdu z dálnice číslo 8, která spojuje Prahu, Teplice a Berlín a která je přes centrum města propojena čtyřproudovou komunikací s dálnicí číslo 1 mezi Prahou a Brnem. Sjezd z dálnice č. 8 je Praha - Březiněves (silnice 243). Ulice Na Hlavní, kde najdete náš penzion, je zároveň silnicí číslo 243. Tato výhodná poloha Vám umožní se velice rychle během 10 minut dostat autem do centra města a zároveň nabízí jedinečnou relaxaci po pobytu v ulicích města na zahradě penzionu.

Penzion Frýdl ubytování:
Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, WC, umyvadlem, přípojku TV/SAT a telefon. Některé z pokojů mají balkon, dva apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj mají též krb. Kapacita Naše celková kapacita je 16 pokojů, počet lůžek je 52. 5 dvoulůžkových pokojů 6 třílůžkových pokojů 1 čtyřlůžkový pokoj 4 apartmány o 2 pokojích (1 šestilůžkový, 2 pětilůžkové, 1 čtyřlůžkový)

Penzion Frýdl stravování:
Restaurace Zelený dvůrpod vedením zkušeného šéfkuchaře pana Josefa Pleskače (nájemce restaurace) nabízí: snídaně, obědy, večeře v bohatém výběru z české i mezinárodní kuchyně včetně rybích specialit. Rodinné a společenské oslavy firemní akce rauty v sezóně speciality na zahradním grilu posezení v zahradě.

Penzion Frýdl služby:
Můžete u nás uspořádat různé firemní a společenské akce, školení, rauty, grilování, soukromé oslavy, svatby. Nabízíme úsměv, vstřícnost, individuální přístup ke každému hostu, pomoc a potřebné informace k usnadnění orientace v Praze a celé České republice. Penzion je ve třech stylových domech na velké společné zahradě s parkovou úpravou. V zahradě je též dřevěná zahradní budova -salonek , školící místnost a gril. Zajímavé interiéry jsou v příjemných teplých barvách, nábytek je z přírodního dřeva v kombinaci s ratanem.
Penzion Praha 8-Březiněves Frýdl - disponuje restauracíPenzion Praha 8-Březiněves Frýdl - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Praha 8-Březiněves Frýdl - je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 8-Březiněves Frýdl - je k dispozici letní terasaPenzion Praha 8-Březiněves Frýdl - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Praha 8-Březiněves Frýdl - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Praha 8-Březiněves Frýdl - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 8-Březiněves Frýdl - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Praha 8-Březiněves Frýdl - na pokojích je telefon